Değerli Keşif Tutkunları,

“SEYAHAT SANATTIR” sloganımızla çıktığımız uzun yolda, Kuzey ve Güney Amerika’dan Antarktika’ya, Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Okyanusya’ya, YEDİ KITADA hizmet verebilmenin mutluluğu içerisindeyiz. "Seyahat Sanattır" diyoruz çünkü her geziyi sıradan bir tatilden öte; yaratıcı bir keşif ve yeni bir eser olarak görüyor, tıpkı bir sanatçının eserine olan heyecan ve titizliğinde özel ve sıra dışı geziler yaratmanın peşine düşüyoruz. Profesyonel bir gezi tasarımcısı olarak her kıtada farklı rota ve deneyimlerle oluşturduğumuz turlarımızla TÜRKİYE’DEN İLK DEFA düzenlenen gezilerin yanı sıra SADECE MATİLDA ile yaşanabilecek özel deneyimleri sunabilmenin ayrıcalığını yaşıyoruz. 

MATİLDA TRAVEL, “TÜRKİYE’NİN EN SIRA DIŞI GEZİ TASARIMCISI ve TUR OPERATÖRÜ” olarak "9709 TÜRSAB A SINIFI” belgesiyle tur operasyonlarına 2014 sezonunda başladı. Bugün “ANTARCTICA 21” şirketinin "TÜRKİYE’DEKİ TEK YETKİLİ SATIŞ TEMSİLCİSİ” olup, Antarktika turlarını gerçekleştiren “MAGELLAN EXPLORER” ve “OCEAN NOVA” keşif gemilerine TÜRKİYE’DEN yapılacak tüm rezervasyonlar, MATİLDA TRAVEL tarafından gerçekleştirilmektedir. Türkiye outgoing (yurt dışı turlar) turizmine bu ayrıcalığı kazandırmanın ve gezginlerimize bu fırsatı yaratabilmenin gururunu ve memnuniyetini yaşıyoruz. 

Yine TÜRKİYE’DEN İLK KEZ “HİKAYELERLE KONAKLA (STAY WITH STORY)” konseptini sadece TÜRKİYE TURİZMİNE değil DÜNYA TURİZM LİTARATÜRÜNE kazandırmakla onur duyuyor, Versay Sarayı’ndan Rodos’ta yel değirmenine, İskoçya’da deniz fenerinden Kenya’da zürafalarla konaklamaya tamamen KİŞİYE ÖZEL hikayelerle geceleyip, sıra dışı deneyimleri yaşamayı bir tur paketi olarak merkezimiz TÜRKİYE (İSTANBUL) olmak üzere; İTALYA (BOLOGNA), İSVEÇ (STOCKHOLM) ve LETONYA (RİGA) ofislerimizle dünya gezginlerinin hizmetine sunmaktan mutululuk duyuyoruz. 

Sosyal sorumluluklarımızı da unutmuyor, TÜRKİYE’DEN İLK KEZ engelli vatandaşlarımız için ulaşılabilir bir “ENGELLİ DOSTU SEYAHAT WEB SİTESİ” ünvanı almanın yanı sıra yine TÜRKİYE’DEN İLK DEFA “SAĞIR ve DİLSİZ VATANDAŞLARIMIZ İÇİN YURT DIŞI GEZİLER” düzenleyebilmenin de gururunu yaşıyoruz. 

Uluslararası bir tur operatörü olarak "Sürdürülebilir Turizm (Sustainable Tourism)" çalışmalarını da yürüten MATİLDA TRAVEL, Charles Darwin Vakfı, deniz biyoloğu ve okyanus bilimci Dani Abras'ın Antarctica 21 bünyesinde yürüttüğü "Balina Gözlem Platformu" ve "Leipzig Bach Ormanı" gibi gönüllü çalışmalarını ve katkılarını devam ettirmektedir. 

Gezilerimizde HİÇBİR GİZLİ GİDER YOK. Tüm geziler, müze girişleri, özel seyahat sağlık sigortaları, yurt dışı çıkış harçları ve hatta bahşişler dahi tur fiyatlarımıza dahil. Gezginlerimiz için turun hareket gününe kadar iptal hakkını koruyan ve mücbir sebeplerden doğan iptallerde ücret iadesi sağlayan GÜVENCE POLİÇELERİ de gezi fiyatına dahil hizmetlerimiz arasındadır.

Rehberlerimiz ve ekibimiz; konularında uzman akademisyen, sanatçı ve profesyonel kadrolardan kurulu. Maksimum katılımcı sayımız 18 - 20 kişiden oluşuyor. Sadece 2 kişi için dahi KİŞİYE ÖZEL tur paketlerimiz bulunmakta. TERZİ DİKİM (TAILOR MADE) hizmetlerimizle de ihtiyacınız olan tüm turistik hizmetleri sizin için planlıyor ya da hayallerinizdeki gezileri ve deneyimleri size özel bir şekilde hazırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.    

Biz turist taşımıyor, keşfe ve deneyimlere meraklı ileri seviye gezginleri ağırlıyoruz! Goethe'nin söylediği gibi: "Gezgin bir yere varmak için değil, keşfetmek için seyahat eder". 

Tailormade
Burak BİLGİT, Kurucu Genel Müdür - TÜRSAB Dış Turizm İhtisas Başkan Yrd. (Antarktika, 2023)
Tailormade Tailormade
İLETİŞİM

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE
Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telephone:   +90 216 468 88 30
FAX:               +90 216 357 02 32
E-mail:           [email protected]

E-BÜLTEN