SEYAHAT SANATTIR..

Değerli Keşif Tutkunları,

“SEYAHAT SANATTIR” sloganımızla çıktığımız uzun yolda Kuzey ve Güney Amerika’dan Antarktika’ya, Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Okyanusya’ya YEDİ KITADA hizmet verebilmenin mutluluğu içerisindeyiz. Seyahat Sanattır diyoruz çünkü her geziyi bir eğlenceden öte yaratıcı bir keşif ve yeni bir eser olarak görüyor ve tıpkı bir sanatçının eserine olan heyecan ve titizliğinde özel ve sıra dışı geziler yaratmanın peşine düşüyoruz. Profesyonel bir gezi tasarımcısı olarak kültür turizminin izini sürüyor, her kıtada farklı ve özgün rotalarla oluşturduğumuz turlarımızla TÜRKİYE’DEN İLK DEFA düzenlenen gezilerin yanı sıra SADECE MATİLDA ile yaşanabilecek özel deneyimleri sunabilmenin ayrıcalığını yaşıyoruz. 

Bu yolculukta gezilerimizde olduğu kadar müşteri hizmetlerimizde de ilkleri gerçekleştirebilmenin memnuniyeti içerisindeyiz. TÜRKİYE’DEN İLK DEFA “YURT DIŞI GEZİLERDE ÜCRETSİZ HUKUK DANIŞMANLIĞI” hizmetimizle gezginlerimizi yurt dışındaki olası her konuda destekliyor, soru, talep ve hukuki yardım gibi tüm süreçleri KİŞİYE ÖZEL olarak ÜCRETSİZ bir şekilde sağlıyoruz.

Sosyal sorumluluklarımızı da unutmuyor, TÜRYİKE’DEN İLK KEZ engelli vatandaşlarımız için ulaşılabilir bir “ENGELLİ DOSTU SEYAHAT WEB SİTESİ” ünvanı almanın yanı sıra yine TÜRKİYE’DEN İLK DEFA “SAĞIR ve DİLSİZ VATANDAŞLARIMIZ İÇİN YURT DIŞI GEZİLER” düzenleyebilmenin de gururunu yaşıyoruz.

Gezilerimizde HİÇBİR GİZLİ GİDER YOK. Tüm geziler, müze girişleri, özel seyahat sağlık sigortaları, yurt dışı çıkış harçları ve hatta bahşişler dahi tur fiyatlarımıza dahil. Gezginlerimiz için turun hareket gününe kadar iptal hakkını koruyan ve hatta vize retlerinden dolayı tam ücret iadesi sağlayan GÜVENCE POLİÇELERİ de gezi fiyatına dahil hizmetlerimiz arasındadır.

Rehberlerimiz ve ekibimiz konularında uzman akademisyen, sanatçı ve profesyonel kadrolardan kurulu. Maksimum katılımcı sayımız 18 kişiden oluşuyor. Sadece 2 kişi için dahi KİŞİYE ÖZEL tur paketlerimiz bulunmakta. TERZİ DİKİM (TAILOR MADE) hizmetlerimizle de ihtiyacınız olan tüm turistik hizmetleri sizin için planlıyor ya da hayallerinizdeki gezileri ve deneyimleri size özel bir şekilde hazırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.    

Bizler tüm ekibimizle bu heyecanlı keşif yolculuğuna hazırız. Yeter ki sizler düşlerinizi ertelemeyin..  

Tailormade
Burak Bilgit (Kurucu Genel Müdür)
Nepal Himalayaları, 2018
Tailormade Tailormade
İLETİŞİM

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE
Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telephone:   +90 216 468 88 30
FAX:               +90 216 357 02 32
E-mail:           [email protected]

E-BÜLTEN