Yürüyüş Turları » YURT DIŞI YÜRÜYÜŞ TURLARI » Avrupa
Tailormade
Tailormade

ENDÜLÜS'Ü YÜRÜMEK

Mağribi Köyleri ve Sierra Nevada Dağları
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’da İspanya’nın en yüksek dağları ve en yüksek köyleri.. Endülüs’ün eski sakinleri Mağribi kasabalarında keşif.. Sierra Nevada Dağları’nda vahşi yaşam.. Alpujarra’nın bembeyaz köyleri.. Yüzlerce yıllık kaya ve mağara oluşumları arasında adımlar.. Yüksek zirvelerde karlı tepeler ve kuşbakışı Endülüs.. Vadi ve nehir geçişleri.. Trevelez’den La Cebadilla’ya, Busquistar’dan Mecina Fondales’e Dağlık İspanya ve en çarpıcı Mağrip mimarileri arasında Endülüs’ü yürümek..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

DOLOMİT ALPLERİ

Başka Bir Doğa Başka Bir İtalya
Alp eteklerinde UNESCO mirası Dolomit Dağları.. Eşsiz manzaralarıyla Kuzey İtalya yaylaları ve çizmenin diğer yüzü.. Dünyanın en güzel manzaraları arasında görülen İtalya Alpleri Dolomitler.. Nefes kesen zirveler, çam ormanları, dağ gölleri, nehirler ve vadiler.. Yüksek zirvelerde sürpriz harabeler ve I. Dünya Savaşı’nın izleri.. Zümrüt renkli sularıyla Braies Gölü.. Fanes Platosu (Altopiano di Fanes).. Tofane tepeleri.. Lagazuoi Masifi ve Cinque Torri dağı.. TÜRKİYE'DEN İLK KEZ Avrupa’da başka bir doğa başka bir İtalya.. 
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

ADIM ADIM PİRENELER

Güzel Fransa Şirin İspanya
Fransa ve İspanya sınırını çizen dağ silsilesi Pireneler.. Derin vadilerle ayrılan dağ yollarında benzersiz bir rota.. Kendine özgü bir mimari ve sadece birkaç ailenin yaşadığı köyler, kasabalar.. Usulca akan dereler, taş köprüler ve yemyeşil tepeler.. II. Dünya Savaşı’nda Nazi işgalinden kaçan Yahudi ailelerin saklı ‘Özgürlük Yolu’nda adımlar.. Kır evlerinde ve dağ kulübelerinde konaklama.. Pireneler’de Zirve Yürüyüşü: Certascan Dağı.. Cardos Vadisi’nden Tavascan’a göğe asılı dağlar, göller ve vadileriyle adım adım Pireneler..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

İSVİÇRE ALPLERİ

Dağ Kasabalarından Alpin Çayırlara
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA İsviçre Alpleri'nin zirve ve vadilerine en kapsamlı yolculuk.. Dağ kasabalarından Alpin çayırlara, çağlayanlardan buzullara soluk kesici bir serüven.. Milka ineklerinin gezdiği yaylalarda yürüyüş.. Peynir çiftlikleri, ahşap dağ evleri, göller ve nehirler.. Baş döndüren güzellikteki Alp patikaları.. Avrupa’nın en uzunu Aletsch Buzulu’nu keşif.. Alp köylüleriyle tanışma.. Dünyanın en sıra dışı demir yolculuğu Jungfrau Alp treni.. Bir kez yaşanacak bir deneyim: İsviçre Alpleri’nde trekking..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

LETONYA PAGAN YOLU

Sihirli Leton Ormanları ve Pagan Köy Gelenekleri
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA yeşil cennet Letonya ve sihirli ormanlarda pagan yolu.. Gizemli geleneklerle dolu mistik bir rota.. İlginç festivaller, büyülü yürüyüşler ve binlerce yıllık inançlar.. Fallar, kehanetler ve cadı hikayeleri.. Çam ağaçları ve kumsallarla çizilmiş nehir kıyıları.. Orman evlerinde konaklama.. Odun ateşinde somon ve mitolojik kamp sohbetleri.. Saklı bir doğa, antik harabeler, ahşap tahtlar ve Ortaçağ izleri.. Kadim doğa dinlerinin izinde esrarengiz Letonya ve tabiatta yeniden doğuş..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

FİYORTLARIN ARASINDA

Norveç Fiyortları Masal Rotası
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Norveç Fiyortlarına sıra dışı bir trekking yolculuğu ve gerçek bir masal rotasında unutulmayacak adımlar.. Fiyortlar arasında yürüyüş ve Norveç dağlarında keşif.. Pulpit Rock’ta Günbatımı.. Folgefonna Buzulunu geçiş.. Trolltunga Kayalıkları ve nefes kesen fotoğraf kareleri.. Sadece tekne ile ulaşılabilen Florli koyunda konaklama.. Dünyanın en uzun ahşap merdivenlerini tırmanış.. Dünyanın en güzel köşelerinden Norveç Fiyortlarında adım adım destansı bir serüven..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İLETİŞİM

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE
Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telephone:   +90 216 468 88 30
FAX:               +90 216 357 02 32
E-mail:           [email protected]

E-BÜLTEN