Yurtdışı Turlar » YENİ DÜNYA AMERİKA » Kuzey Amerika
Tailormade
Tailormade

KUZEY AMERİKA KANYONLAR VADİSİ

Taşların Sanata Dönüştüğü Saklı Amerika
Türkiye’den ilk kez ve Sadece Matilda’da Kuzey Amerika Kanyonlar Vadisi.. Arizona’dan Utah’a, Colorado’dan Nevada’ya Amerika’nın gizli cennetleri.. Taşların renklerle dansı.. Çöl Kasabası Sedona ve Kızıl Kayalıklar.. Hollywood’un yol kenarı motelleri ve western filmlerinin ünlü platosu Goulding’in Kulübesi’nde yemek keyfi.. Nefes kesen rota: Antilop Kanyonu.. Anıtlar Vadisi’ne (Monument Valley) jeep safari.. Büyük Kanyon’da gün doğumu.. Bryce peribacaları.. Los Angeles’tan Las Vegas’a ikon şehirler ve kasabalar..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

BENİM ADIM ALASKA

Vahşi Alaska (Vahşi Yaşam Ekspresi ve Boz Ayı Safarileri)
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA özel küçük uçaklarla Lake Clark ve Neacola Dağları’nın uzun çimenleri arasında Alaska boz ayılarını gökyüzünden seyir.. Alaska Eskimolarının atası Nine Olga Ezi.. Vahşi yaşam ekspresiyle yolculuk.. Efsanevi Matanuska Buzulu.. Katamaran ile katil balinanın izinde Kenai fiyortları.. Alutiiq veya Sugpiaq yerlileri.. Seward kayalıklarına kano safarisi.. Alyeska Dağı.. Anchorage’nin saklı incileri.. Alaska kurtlarından ayılara, bizonlardan sığınlara belgesel tadında Vahşi Alaska..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

ALASKA'DA KIŞ ve KUZEY IŞIKLARI

Kuzey Işıkları Altında Alaska Son Sınır (Dallas Seavey ile Husky Safarisi)
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Alaska’nın efsanevi şampiyonu Dallas Seavey ile karlı tayga ormanlarında Alaska kurtları safarisi.. Dallas Seavey ve son şampiyon husky kurtlarıyla karla kaplı huş ve ladin ağaçları arasında kızak turu.. Her gece farklı kuzey ışıkları resitali.. Baş döndüren bir yolculuk Alaska Vahşi Yaşam Ekspresi.. Kuzey Kutup Dairesi üzerinde uçuş ve Yukon nehri vadisinden Brooks sıradağlarına Trans-Alaska.. Chena kaplıcaları.. Kuzey Işıkları altında Alaska Son Sınır..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

TRANS-KANADA

Pasifik'ten Atlantik'e Kanada (Cam Kubbeli Rocky Dağları Treniyle Alberta)
Yeryüzünün en ihtişamlı dağ sıralarından Kanada Kayalıkları ve dünyanın en epik tren yolculuklarından Rocky Dağları treniyle Trans-Kanada.. Çar ormanlarıyla çevrili Louise Gölü’nün zümrüt sularında kano safarisi.. İngiliz Kolumbiyası’ndan Fraser vadisine pastoral yolculuk.. Kanyonlar arası nefes kesen spiral tüneller.. Banf milli parkı ve vahşi yaşam.. At üstünde Alberta.. Baş döndüren buzul zirveleri.. Tarihi Lake Agnes teahouse.. Yaban çiçekli patikalar.. Pasifik kıyısında Vancouver.. Destansı bir keşif Trans-Kanada..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

BİR ZAMANLAR AMERİKA

Nostaljik Doğu Amerika (New York-Philadelphia-Washington-Miami)
İhtişamlı gökdelenler, sanat müzeleri, romantik Brooklyn, uyumayan şehir New York, başkent Washington, tarihi Philadelphia, göz alıcı Miami ve hayaller ülkesi Amerika.. SADECE MATİLDA ile Broadway’de efsanevi Chicago müzikali.. Bir zamanların mafya semti Küçük İtalya mahallesinden Çin mahallesine gurme deneyimler.. Faytonla romantik Central Park ve sıra dışı bir foto safari.. Heybetli sanat mabeti Metropolitan Müzesi.. Özgürlük Anıtı’ndan ünlü film mekanlarına, Beyaz Saray’dan Miami kumsallarına Doğu Amerika..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

VAHŞİ BATI

Western Kuşağı (Kovboylar ve Kızılderili Öykücüsüyle Buluşma)
Türkiye’den ilk defa ve Sadece Matilda’da kaçırılmayacak bir vahşi batı macerası.. Unutulmaz Western filmlerin gerçek tarihi ve mekanları.. Buffalo Bill, Calamity Jane ve Vahşi Bill efsaneleri.. Ünlü Amerikalı yazarla buluşma ve vahşi batı öykücüsünden Kızılderili hikayeleri.. Altın madenleri, derin vadiler, vahşi nehir yakaları, kovboy çiftlikleri.. Rodeo gösterisi, chuck-wagon yemekler, Western geceleri.. vahşi batıda ata binmenin keyfi.. Yellowstone’dan Grand Teton’a Amerika vahşi batısı ve gerçek bir kovboy yolculuğu.. 
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İLETİŞİM

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE
Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telephone:   +90 216 468 88 30
FAX:               +90 216 357 02 32
E-mail:           [email protected]

E-BÜLTEN