Tailormade
KARLAR ALTINDA TRANS-SİBİRYA EKSPRESİ (MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ)
Kızıl Yıldızlı Gerçek Tren Gerçek Sibirya
TRANS-SİBİRYA EKSPRESİ MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ İLE kış zamanı gerçek bir Sibirya deneyimi.. Yeni yıl ve kış boyunca Baykal Gölü kıyısında şale keyfi.. Dünyanın üçte birini keşfedeceğimiz unutulmaz bir seyahat.. Sibirya kurtları ile donmuş sularda kızak macerası.. Saklı Sovyet tarihi ve Çarlık Rusya’nın izleri.. Uçsuz bucaksız stepler, Yenisey Nehri ve ahşap evlerle süslü kasabalar.. Karlar arasından geçen gerçek kızıl yıldızlı ekspres.. Rusya’dan Tataristan’a, Ural dağlarından donmuş Baykal gölüne destansı yolculuk..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
ORİENT EXPRESS SİRKECİ
Tarihi Şark Ekspresi ile İstanbul-Paris
Orient Express ile Sirkeci’den Paris’e tarih içinde seyir.. Asilzadelerden diplomatlara bir dönemin en lüks seyahatini deneyim.. Küresel bir şöhretin içinde konaklama.. Piyano ezgileriyle yemekler, yetenekli şeflerden gala geceleri ve şampanyalı kutlamalar.. Agatha Christie, Sigmund Freud, Albert Einstein ve Kral V.George gibi nice ünlü yolculuyu ağırlamış vagonlarda yolculuk.. 1883’te başlayan bir Orient Express geleneği Peleş Kalesi.. İstanbul’dan Paris’e, tarihi Macaristan-Romanya-İsviçre rotasıyla efsane bir seyahat..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
ORİENT EXPRESS
Tarihi Şark Ekspresi ile Venedik-Paris
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Orient Express ile Venedik’ten Paris’e seyahat.. 1883 yılında Paris’ten ilk seferini yapan tren ile yeniden Paris’e zaman yolculuğu.. 19.yüzyılın kaybolmamış anıları ve tarifsiz bir zarafet.. Agatha Christie’nin ünlü romanından film stüdyolarına taşınmış trende sinematik bir yolculuk.. Tüm zamanların en lüks treniyle seyir halinde konaklama.. Kişiye özel Paris ve Venedik gezileri.. Dünyanın kültür ve sanat kavşağı Louvre Müzesi.. Tarihi Şark Ekspresi ile Avrupa..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
LÜKS ROVOS TRENİ İLE GÜNEY AFRİKA
Güney Afrika'da Tren Safari
Afrika’nın Gururu lüks Rovos Treni ile destansı Güney Afrika rotası.. Gösterişli salonlar, süslü ahşaplar, deri koltuklar, sanatsal duvar işlemeleri ve sınırsız bir hizmet.. Lüks Rovos tren yolculuğunun sofistike safari kampları ile buluştuğu efsane bir Afrika keşfi.. Gündoğumu ve gün batımı safarileriyle Afrika’nın avcıları.. Western Cape şarap bağları.. Kimberley ve Afrika elması.. Beyaz aslanın izinde Karoo.. Boulders sahili ve Afrika penguenleri.. Ümit Burnu’na yolculuk.. Cape Town’dan başlayan Afrika demir serüveni..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
KRALİYET EKSPRESİ İLE DAĞLIK İSKOÇYA
Viski Kokulu Özgür Vadiler
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Kraliyet Ekspresi ile Dağlık İskoçya’ya yolculuk.. Yemyeşil çayırların süslediği sıra dağlar ve İskoçların yüzyıllar süren özgürlük mücadelesine tanık vadiler.. Heybetli şatolar ve gizemli harabeler.. Antik Kaledonya Ormanlarında bir gün.. Kuzey’in en eski viski evini ziyaret.. Rothiemurchus Malikanesi ve Cairngorms vahşi yaşam safarileri.. Geleneksel İskoç eğlenceleri.. Kraliyet Ekspresinde Michelin Şef Tom Kitchin ile bir kez yaşanacak sıradışı bir deneyim..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
MAHARACA EKSPRESİ
Delhi'den Racastan'a Hindistan'da Mihraceler Treni
Yakut kırmızısı eski Hint saraylarının yansıması Maharaca Ekspresi.. Dünya seyahat ödüllerini art arda alan lüks tren ile Mihraceler ülkesi Racastan.. Mavi safirli, elmas süslü masal köşkler.. Aşka adanan anıt Tac Mahal.. Hint Çölü kumları ardında toprak sarısı hisarlar.. Boyalı filler sırtında Amber Kalesi.. Babür diyarı Agra.. Pempe şehir Jaipur.. Bengal kaplanının izinde Ranthambore ve vahşi Hindistan.. Çekçekler ile eski Delhi, baharat çarşıları ve rengarenk bir kültür.. Hint misafirperverliği ile Hindistan’da Mihraceler treni..  
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
ENDÜLÜS TRENİ
Lüks Al Andalus Treni ile Trans-Endülüs
Avrupa’nın en ihtişamlı trenlerinden Endülüs Ekspresi ile baştan başa Endülüs.. Belle Epoque dekorlu lüks vagonlarla İspanyol romantizmi.. Büyülü Mağrib mimarisi.. Endülüs Binicilik Sanatı Akademisi’nde 18.yüzyıl ezgileriyle Endülüs atları balesi.. Her köşede Flamenko.. Şeri (sherry) şarabının doğduğu Jerez ve beyaz şarap keyfi.. Bin yıllık tarih Cadiz.. Moroların izinde Baeza.. Ubeda’da Endülüs Rönesans’ı.. El Hamra Sarayı ve Endülüs’te zarafet.. Halifeler şehri ve Kurtuba Camii.. Zil, şal ve gül ile Endülüs’te raks..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
ÇEKYA'DA ATATÜRK TRENİ (MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ)
Ahmet Yavuz Paşa ile Prag-Karlovy Vary (Atatürk'ün Kaldığı Otelde Cumhuriyet Galası)
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve MATİLDA TRAVEL özel seferiyle Çekya’da Atatürk Treni.. Değerli Cumhuriyet yazarı Ahmet Yavuz Paşa rehberliğinde Prag’tan Karlovy Vary’e demir serüven ve Atatürk’ün kaldığı ünlü otelde 29 Ekim Cumhuriyet Galası.. Ahmet Yavuz Paşa’nın anlatımıyla Atatürk’ün Karlovy Vary günleri ve Karlsbad hatıraları.. Kafka’nın izinde Prag.. Ortaçağ romantizmi ve tarihsel taverna geceleri.. Masal şehir Cesky Krumlow.. Çağlar boyu Bohemya ve sıra dışı bir yolculuk Çekya’da Atatürk treni.. 
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İLETİŞİM

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE
Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telephone:   +90 216 468 88 30
FAX:               +90 216 357 02 32
E-mail:           [email protected]

E-BÜLTEN