Tailormade
ORİENT EXPRESS
Tarihi Şark Ekspresi ile Venedik-Paris
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Orient Express ile Venedik’ten Paris’e seyahat.. 1883 yılında Paris’ten ilk seferini yapan tren ile yeniden Paris’e zaman yolculuğu.. 19.yüzyılın kaybolmamış anıları ve tarifsiz bir zarafet.. Agatha Christie’nin ünlü romanından film stüdyolarına taşınmış trende sinematik bir yolculuk.. Tüm zamanların en lüks treniyle seyir halinde konaklama.. Kişiye özel Paris ve Venedik gezileri.. Dünyanın kültür ve sanat kavşağı Louvre Müzesi.. Tarihi Şark Ekspresi ile Avrupa..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
ÖZLEM GÜRSES ile NAZIM HİKMET TRENİ (MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ)
Mavi Gözlü Devin İzinde Rusya'da Beyaz Geceler
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA MATİLDA TRAVEL özel seferiyle Leningrad’dan Moskova’ya Nazım Hikmet Treni ve gazeteci-haber sunucusu ÖZLEM GÜRSES eşliğinde Nazım Hikmet Galası.. Mavi gözlü devin izinde Rusya’da beyaz geceler.. Sadece bize özel galada Rus müzisyenlerden Nazım konseri ve votka tadımları.. Novodeviçi’de anma töreni.. Tolstoy’un Anna Karenina’yı yazdığı Yasnaya Polyana.. Yar Restoran’da çarlık gurmesi.. Belgesel tadında demir serüven, leylak ve tomurcuk kokulu bir edebiyat dokuması..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
KARLAR ALTINDA TRANS-SİBİRYA EKSPRESİ (MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ)
Kızıl Yıldızlı Gerçek Tren Gerçek Sibirya
TRANS-SİBİRYA EKSPRESİ MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ İLE kış zamanı gerçek bir Sibirya deneyimi.. Yeni yıl ve kış boyunca Baykal Gölü kıyısında şale keyfi.. Dünyanın üçte birini keşfedeceğimiz unutulmaz bir seyahat.. Sibirya kurtları ile donmuş sularda kızak macerası.. Saklı Sovyet tarihi ve Çarlık Rusya’nın izleri.. Uçsuz bucaksız stepler, Yenisey Nehri ve ahşap evlerle süslü kasabalar.. Karlar arasından geçen gerçek kızıl yıldızlı ekspres.. Rusya’dan Tataristan’a, Ural dağlarından donmuş Baykal gölüne destansı yolculuk..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
LÜKS ROVOS TRENİ İLE GÜNEY AFRİKA
Güney Afrika'da Tren Safari
Afrika’nın Gururu lüks Rovos Treni ile destansı Güney Afrika rotası.. Gösterişli salonlar, süslü ahşaplar, deri koltuklar, sanatsal duvar işlemeleri ve sınırsız bir hizmet.. Lüks Rovos tren yolculuğunun sofistike safari kampları ile buluştuğu efsane bir Afrika keşfi.. Gündoğumu ve gün batımı safarileriyle Afrika’nın avcıları.. Western Cape şarap bağları.. Kimberley ve Afrika elması.. Beyaz aslanın izinde Karoo.. Boulders sahili ve Afrika penguenleri.. Ümit Burnu’na yolculuk.. Cape Town’dan başlayan Afrika demir serüveni..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
KRALİYET EKSPRESİ İLE DAĞLIK İSKOÇYA
Viski Kokulu Özgür Vadiler
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Kraliyet Ekspresi ile Dağlık İskoçya’ya yolculuk.. Yemyeşil çayırların süslediği sıra dağlar ve İskoçların yüzyıllar süren özgürlük mücadelesine tanık vadiler.. Heybetli şatolar ve gizemli harabeler.. Antik Kaledonya Ormanlarında bir gün.. Kuzey’in en eski viski evini ziyaret.. Rothiemurchus Malikanesi ve Cairngorms vahşi yaşam safarileri.. Geleneksel İskoç eğlenceleri.. Kraliyet Ekspresinde Michelin Şef Tom Kitchin ile bir kez yaşanacak sıradışı bir deneyim..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
MAHARACA EKSPRESİ
Delhi'den Racastan'a Hindistan'da Mihraceler Treni
Yakut kırmızısı eski Hint saraylarının yansıması Maharaca Ekspresi.. Dünya seyahat ödüllerini art arda alan lüks tren ile Mihraceler ülkesi Racastan.. Mavi safirli, elmas süslü masal köşkler.. Aşka adanan anıt Tac Mahal.. Hint Çölü kumları ardında toprak sarısı hisarlar.. Boyalı filler sırtında Amber Kalesi.. Babür diyarı Agra.. Pempe şehir Jaipur.. Bengal kaplanının izinde Ranthambore ve vahşi Hindistan.. Çekçekler ile eski Delhi, baharat çarşıları ve rengarenk bir kültür.. Hint misafirperverliği ile Hindistan’da Mihraceler treni..  
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
ENDÜLÜS TRENİ
Lüks Al Andalus Treni ile Trans-Endülüs
Avrupa’nın en ihtişamlı trenlerinden Endülüs Ekspresi ile baştan başa Endülüs.. Belle Epoque dekorlu lüks vagonlarla İspanyol romantizmi.. Büyülü Mağrib mimarisi.. Endülüs Binicilik Sanatı Akademisi’nde 18.yüzyıl ezgileriyle Endülüs atları balesi.. Her köşede Flamenko.. Şeri (sherry) şarabının doğduğu Jerez ve beyaz şarap keyfi.. Bin yıllık tarih Cadiz.. Moroların izinde Baeza.. Ubeda’da Endülüs Rönesans’ı.. El Hamra Sarayı ve Endülüs’te zarafet.. Halifeler şehri ve Kurtuba Camii.. Zil, şal ve gül ile Endülüs’te raks..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
TRANS-SİBİRYA EKPRESİ ve MOĞOLİSTAN (MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ)
Ural Dağların Gölgesinde Moğolistan Bozkırı ve Sibirya Stepleri
TRANS-SİBİRYA EKSPRESİ MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ İLE dünyanın üçte birini keşfedeceğimiz unutulmaz bir seyahat.. Saklı Sovyet tarihi ve Çarlık Rusya’nın izleri.. Uçsuz bucaksız bozkır, Baykal Gölü ve Yenisey Nehri.. Ahşap evlerle süslü kasabalar ve Eski İnançlılar Köyü.. Moğolistan ve Orhun Vadisi.. Orta Asya steplerinde Moğol göçebeleriyle buluşma.. Deve sırtında Gobi Çölü.. Göktürk Yazıtları, Tonyukuk Abideleri, Bilge Kağan’dan Kül Tigin’e Orhun Kitabeleri.. Ural dağlarının gölgesinde Trans-Sibirya..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
ORİENT EXPRESS SİRKECİ
Tarihi Şark Ekspresi ile İstanbul-Paris
Orient Express ile Sirkeci’den Paris’e tarih içinde seyir.. Asilzadelerden diplomatlara bir dönemin en lüks seyahatini deneyim.. Küresel bir şöhretin içinde konaklama.. Piyano ezgileriyle yemekler, yetenekli şeflerden gala geceleri ve şampanyalı kutlamalar.. Agatha Christie, Sigmund Freud, Albert Einstein ve Kral V.George gibi nice ünlü yolculuyu ağırlamış vagonlarda yolculuk.. 1883’te başlayan bir Orient Express geleneği Peleş Kalesi.. İstanbul’dan Paris’e, tarihi Macaristan-Romanya-İsviçre rotasıyla efsane bir seyahat..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İLETİŞİM

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE
Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telephone:   +90 216 468 88 30
FAX:               +90 216 357 02 32
E-mail:           [email protected]

E-BÜLTEN