Tailormade
ÇEKYA'DA ATATÜRK TRENİ (MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ)
Ahmet Yavuz Paşa ile Prag-Karlovy Vary (Atatürk'ün Kaldığı Otelde Cumhuriyet Galası)
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve MATİLDA TRAVEL özel seferiyle Çekya’da Atatürk Treni.. Değerli Cumhuriyet yazarı Ahmet Yavuz Paşa rehberliğinde Prag’tan Karlovy Vary’e demir serüven ve Atatürk’ün kaldığı ünlü otelde 29 Ekim Cumhuriyet Galası.. Ahmet Yavuz Paşa’nın anlatımıyla Atatürk’ün Karlovy Vary günleri ve Karlsbad hatıraları.. Kafka’nın izinde Prag.. Ortaçağ romantizmi ve tarihsel taverna geceleri.. Masal şehir Cesky Krumlow.. Çağlar boyu Bohemya ve sıra dışı bir yolculuk Çekya’da Atatürk treni.. 
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
KARLAR ALTINDA TRANS-SİBİRYA EKSPRESİ (MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ)
Kış Zamanı Gerçek Sibirya (Donmuş Baykal'da Şale Konaklaması)
TRANS-SİBİRYA EKSPRESİ MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ ile kış zamanı Sibirya.. Donmuş Baykal'da şale konaklaması ve dilerseniz yeni yılı Sibirya'da karşılamanın keyfi.. Dünyanın üçte birini keşfedeceğimiz unutulmaz bir deneyim.. Sibirya kurtları ile buzda kızak.. Saklı Sovyet tarihi ve Çarlık Rusya’nın izleri.. Uçsuz bucaksız stepler, Yenisey Nehri ve ahşap evlerle süslü kasabalar.. Gerçek Sibirya Ekspresiyle Rusya’dan Tataristan’a, Ural dağlarından donmuş Baykal gölüne tüm kış boyunca destansı bir yolculuk..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
ORİENT EXPRESS
Tarihi Şark Ekspresi ile Venedik-Paris (Sinematik Yolculuk)
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA 1883 yılında Paris’ten İstanbul’a ilk seferini yapan efsanevi Orient Express ile Venedik-Paris seyahati.. Tüm zamanların en lüks treniyle seyahat etmenin hazzı.. Geçmiş zamanların kaybolmamış anıları ve estetik zarafet.. Agatha Christie’nin ünlü romanından film stüdyolarına taşınmış trende sinematik bir yolculuk.. Özel kabinde geceleme şampanyalar eşliğinde gurme.. Adım adım Venedik ve VIP girişle beklemeden Louvre Müzesi.. Tarihi Şark Ekspresi ile Avrupa..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
KRALİYET EKSPRESİ İLE DAĞLIK İSKOÇYA
Viski Kokulu Özgür Vadiler
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Kraliyet Ekspresi ile Dağlık İskoçya’ya yolculuk.. Yemyeşil çayırların süslediği sıra dağlar ve İskoçların yüzyıllar süren özgürlük mücadelesine tanık vadiler.. Heybetli şatolar ve gizemli harabeler.. Antik Kaledonya Ormanlarında bir gün.. Kuzey’in en eski viski evini ziyaret.. Rothiemurchus Malikanesi ve Cairngorms vahşi yaşam safarileri.. Geleneksel İskoç eğlenceleri.. Kraliyet Ekspresinde Michelin Şef Tom Kitchin ile bir kez yaşanacak sıradışı bir deneyim..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
LÜKS ROVOS TRENİ İLE GÜNEY AFRİKA
Güney Afrika'da Tren Safari
Afrika’nın Gururu lüks Rovos Treni ile destansı Güney Afrika rotası.. Gösterişli salonlar, süslü ahşaplar, deri koltuklar, sanatsal duvar işlemeleri ve sınırsız bir hizmet.. Lüks Rovos tren yolculuğunun sofistike safari kampları ile buluştuğu efsane bir Afrika keşfi.. Gündoğumu safarileriyle Afrika büyük beşlisi, günbatımı safarileriyle Afrika’nın avcıları.. Güney Afrika elmasının izinde Kimberley.. Boulders sahili ve Afrika penguenleri.. Ümit Burnu’na yolculuk.. Cape Town’dan başlayan Afrika demir serüveni..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
BUHARLI BÜYÜK KANYON TRENİ
Arizona'dan Nevada'ya Tarihi Büyük Kanyon Demiryolu ve Las Vegas
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Arizona’dan Nevada’ya tarihi demiryolu ve 1901’den bu yana buharlı tren ile Büyük Kanyon’a yolculuk.. Dünyanın en büyük vadisini tren ile keşfetmenin heyecanı.. Route 66 üzerindeki tarihi otellerde geceleme.. Eski kovboy kasabaları ve düellolardan tren baskınına sıra dışı vahşi batı animasyonları.. Günah ve görkemin şehri Las Vegas ve hiç uyumayan eğlence dünyası.. Kaliforniya’nın incisi Los Angeles.. Çöller, nehirler ve vadiler.. Tarihi trenle Büyük Kanyon ve Las Vegas..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
MAHARACA EKSPRESİ
Delhi'den Racastan'a Hindistan'da Mihraceler Treni
Yakut kırmızısı eski Hint saraylarının yansıması Maharaca Ekspresi.. Dünya seyahat ödüllerini art arda alan lüks tren ile Mihraceler ülkesi Racastan.. Mavi safirli, elmas süslü masal köşkler.. Aşka adanan anıt Tac Mahal.. Hint Çölü kumları ardında toprak sarısı hisarlar.. Boyalı filler sırtında Amber Kalesi.. Babür diyarı Agra.. Pempe şehir Jaipur.. Bengal kaplanının izinde Ranthambore ve vahşi Hindistan.. Çekçekler ile eski Delhi, baharat çarşıları ve rengarenk bir kültür.. Hint misafirperverliği ile Hindistan’da Mihraceler treni..  
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
ENDÜLÜS TRENİ
Lüks Al Andalus Treni ile Trans-Endülüs
Avrupa’nın en ihtişamlı trenlerinden Al Andalus Ekspresi ile baştan başa Endülüs.. Belle Epoque dekorlu lüks vagonlarla zamanın unutulduğu topraklar.. Büyülü Mağrib mimarisi.. Endülüs Kraliyet Binicilik Sanatı Akademisi’nde 18.yüzyıl ezgileriyle Endülüs atları balesi.. Her köşede Flamenko.. Şeri (sherry) şarabının doğduğu Jerez ve beyaz şarap keyfi.. Kaya altındaki cesur dünya Cadiz.. Moroların izinde Baeza.. Ubeda’da Endülüs Rönesans’ı.. Yeryüzü cenneti El Hamra Sarayı.. Kurtuba Camii.. Zil, şal ve gül ile Endülüs’te raks..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İLETİŞİM

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE
Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telephone:   +90 216 468 88 30
FAX:               +90 216 357 02 32
E-mail:           [email protected]

E-BÜLTEN