Yurtdışı Turlar » ZEUS'UN SEVDASI AVRUPA » Kültür ve Tarih Turları
Tailormade
Tailormade

ANTİK ROMA

İmparatorlardan Papalara Roma (Özel İzinle Vatikan ve Antik Roma Gurmesi)
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA özel izinle Vatikan’ın ziyarete kapalı bölümleri ve özel rehberle sırlarla dolu papalık mekanları.. Yine TÜRKİYE’DEN İLK KEZ Michelin yıldızlı tarihi mekanlarda Antik Roma'nın imparator sofraları.. Jül Sezar’ın favori yemeği ve ibriklerden dökülen yıllanmış şaraplar.. Roma’nın tarihi patikası Appian Yolu.. Tapınaklar ve senatolar.. Vatikan’ın gizli geçidi Kutsal Melek Kalesi.. Castel Gandolfo ve Albano Gölü.. Forumdan kolezyuma imparatorlardan papalara antik Roma..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

LAPONYA

Finlandiya Lapland (Buz Kıran Gemisi Arktik Safarisi ve Igloo Konaklaması)
Kuzey Finlandiya’nın karla kaplı tabiatı ve Arktik yaşam.. Kemi Buz Kıran Gemisi ile nefes kesen kutup macerası.. Karlı patikalarda Ren geyiği kızakları ve bembeyaz ormanlarda husky safarileri.. Noel Baba’nın köyü Santa Claus.. Kar motorları ile Kuzey Işıkları.. Şamanik ritüeller ve Sami kültürü.. Geleneksel Kota Gecesi.. İgloo konaklaması.. Fin usulü odun ateşinde somon ve Laponya’ya özgü Ren Geyiği yahnisi.. Sıra dışı bir mimari Snow Castle.. Eskimoların izinde buzda balık avı.. Rovaniemi’den Kemi’ye Finlandiya Lapland..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

SIRA DIŞI BENELUX

Belçika-Hollanda-Lüksemburg (Şatolarda Konaklama Yel Değirmeninde Yemek)
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA tüm Benelux ülkelerini şatolarda konaklayarak keşif.. 17.yüzyıl Hollanda yel değirmeninin Michelin sofrasında ve tarihi Flaman gastronomi mekanında tadı damaklarda kalacak gurme yemekler.. Kanallar boyu Amsterdam.. Ortaçağ şaheseri Brugge.. Lüksemburg ve Dük William’da gastro bistro.. Sanat dolu sokaklar ve antika dükkanları.. Bitmek bilmeyen renkli gece hayatı.. Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’u bir araya getiren tarihi üçgen Benelux..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

ALP TRENİ İLE İSVİÇRE ALPLERİ

Heidi'nin Köyleri ve İsviçre Göller Bölgesi (Kütükten Dağ Evlerinde Konaklama)
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA Alp Treni & Buzul Ekspresi ile İsviçre Alpleri.. Nefes kesen vadiler, baş döndüren zirveler.. Milka ineklerinin süslediği çayırlar ve Heidi’nin köyleri.. Kartpostallık Alp kasabası Grindelwald’da konaklama ve Alp mutfağından İsviçre gurmesi.. Destansı güzelliğiyle Göller Bölgesi ve Alp yollarının kesiştiği Luzern.. Efsanevi Kapell Köprüsü.. Kral Şarlman’ın izinde Zürih.. Avrupa’nın en tepesine demir serüven.. Alp doğasının en güzel zamanında efsane bir yolculuk..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

İSKANDİNAVYA

Viking Atlası (Arkeolojik Viking Köyünde Konaklama)
TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA’DA Kuzey İsveç’in arkeolojik Viking köyünde konaklama.. Kuzey göllerinde ahşap Viking kayıklarıyla gün batımı.. Ormanda Viking gece saunası ve ahşap Viking evinde bir gece.. Güney İsveç ve batık Viking gemilerinin kıyısında Foteviken Viking köyü.. İskandinavya’nın saklı incisi Malmö.. Tarihi liman Kopenhag.. Asil Kuzeyli Stockholm.. Huzurlu ve sakin Oslo.. Danimarka ve İsveç arasında Öresund Köprüsü.. Baştan başa İskandinavya başkentleri ve Viking Atlası..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

MAMMA MİA İTALYA

Amalfi Sahilleri & Capri Adası & Napoli & Pompeii
İtalya’da Aman Tanrım! dedirten efsane rota.. Kartpostal tadında Amalfi sahilleri, Roma imparatorlarının gizli cenneti Capri Adası, sıra dışı İtalyan Napoli ve küllerin altından doğan şehir Pompeii.. Sorrento’nun limon ve portakal bahçeleri.. Positano’da çini kaplı kubbeler, pastel renkli yamaçlar.. SADECE MATİLDA’DA Amalfi’nin efsane sahili Marina Grande’de deniz, kum ve güneş.. Yine SADECE MATİLDA’DA Pompeii’nin Günahlar Sarayı Villa Boscoreale.. Napoli'den Amalfi Kıyıları'na Güney İtalya’da bir rüya yolculuğu.. 
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

SVALBARD

Kuzey Kutbunda Altı Ay Gündüz Altı Ay Gece
Avrupa’nın bittiği ada Svalbard ve 78° kuzey enleminde son medeniyet.. Kar motorlarıyla kutup ayıları safarisi.. Arktik okyanusunda kambur balinalar.. Husky kızaklarıyla karlı ormanlar.. Günün her anında kuzey ışıkları.. Beyazın maviye karıştığı buzdan dünya.. Kıyamet projesi Norveç Tohum Ambarı.. Kanolarla fiyortlar.. Donmuş topraklarda vahşi yaşam.. Kaşif Willem Barentz’in izinde kulübe keyfi ve Aurora altında Ren geyiği yahnisi.. TÜRKİYE’DEN İLK DEFA SADECE MATİLDA’DA 6 ay gündüz 6 ay gece Svalbard.. 
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

NORMANDİYA ve BRETONYA

Monet'in Gözünden Fransa (Sarmaşıklar Şatosunda Konaklama ve Şatobiryan)
Fransa’da kültür ve tarih dokuması.. Monastik kasabalar, gotik katedraller ve eski pazar meydanları.. Gerçeküstü bir keşif Mont Saint Michel.. Medcezirlerin doğaya dönüştürdüğü tarihi yarımadalar.. Romanesk sanatın doğuşu.. Monet’in şehirleri.. Gustave Flaubert ve Modam Bovary.. Chateaubriand’nin şatosu Combourg ve şatobiryan gurmesi.. Normandiya çıkarmasının izinde Arromanches sahili.. Korsanlar kenti St.Malo.. Manş’tan Atlantik’e tarihi denizci yerleşimleri.. Normandiya’dan Bretonya’ya göz alıcı Fransa..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

İTALYA GÖLLER BÖLGESİ

Como & İseo & Garda
SADECE MATİLDA’NIN özgün rotası ve deneyimleriyle doğa harikası İtalya Göller Bölgesi.. Efsanevi sahil Desenzano’da deniz, kum ve güneş.. Elitlerin magneti Como Gölü.. Tarihin doğayla raks ettiği Garda.. İseo’nun küplerden yürüme yolu.. Como ve Garda Gölü kıyılarında romantik geceler.. Tadı damaklarda Kuzey İtalya mutfağı.. Lombardiya’nın parlayan yıldızı Sirmione.. Göl ortasında fantastik kale Castello Scaligero.. Milano’dan Venedik’e pastoral İtalya ve destansı Göller Bölgesi..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

DALMAÇYA

Adriyatik'te Deniz, Tarih ve Yemek (Anthony Bourdain İzinde Hırvat Gurmesi)
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Dalmaçya koylarında deniz, tarih ve yemek.. Ünlü gurme Anthony Bourdain’in izinde Hırvat lezzetleri.. Odun ateşinde istiridye, trüf mantarı ve şarap.. Brac Adası ve tüm gün efsane plaj Zlatni Rat.. Avrupa’nın en büyük ve en iyi korunmuş kale şehri Dubrovnik.. Dantel gibi süslü vadilerde kıvrılarak giden orman yolları.. Marco Polo ve Venedik Dükalığı’nın izleri.. Mermer sokaklar, yamaç evler ve Barok mimari.. Geçişten günümüze olduğu gibi taşınmış bir Akdeniz mozaiği.. 
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

KÜÇÜK DÜNYA İZLANDA

Ateş ve Buz Ülkesi (Gece Yanardağ Safarisi)
TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA’DA gece yanardağ safarisi ve patlayan volkana hipnotik bir keşif.. Yeni oluşmuş lav arazisinde adımlar.. Zodyak botlarla Avrupa’nın en büyük buzulu Jökulsarlon.. Lüks yat ile fiyortlarda kuzey ışıkları.. Reynisfjara’nın kara kumları.. Gulfoss ve Skogafoss şelaleleri.. Cazibeli kaplıca Mavi Lagün.. Nordik kültürü.. Dumanı tüten volkanlar, buz dağları ve sisli gayzerler.. Efsanevi Elmas Sahili.. Kartpostal kasaba Vik.. Bu gezegene ait olmayan ayrı bir dünya İzlanda..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

KAŞİFLER ÜLKESİ PORTEKİZ

Egzotik İberya (Keşifler Çağı Manastırında Konaklama)
Kaşifler ülkesi Portekiz’e yolculuk ve TÜRKİYE’DEN İLK KEZ SADECE MATİLDA’da kralları, kraliçeleri ve ünlü kaşif Vasco da Gama’yı da ağırlamış keşifler çağından kalma manastırda konaklama.. Renkli sokakları saran sıcak Akdeniz esintileri.. Sarı tramvaylar, bohem semtler ve Fado müziği.. Evora ve karamel renkli evleri.. Setubal’ın mantar meşeleri.. Avrupa’nın sonu Roca Burnu ve Atlas’ın köpürdüğü kıyılar.. Çılgın mimarların düşler diyarı Sintra.. Fatima Mucizesinin öyküsü... Lizbon’dan Porto’ya mistik İberya..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

NORDİK ve BALTIK

Kuzey Avrupa ve Baltık Başkentleri (Pagan Gelenekleri Deneyimi)
Nordik’ten Baltık’a Kuzey Avrupa yolculuğu.. Gerçek bir ortaçağ gurmesi ve pagan gelenekleri.. Nordik’in kızı Helsinki.. Tallinn’de Mu Isamaa ezgileri ve özgürlüğe giden Baltık Yolu.. Biblo şehir Riga.. Özgün Vilnius bağımsız Uzupis.. Kaya Kilise ve Kara Kafalılar Evi.. Pagan köyleri ve pagan aileyle yemek keyfi.. Letonya gündönümü festivali Ligo.. Mistik bir inanç ve doğaya adanan felsefe.. Cadı dansları ve küp şaraplar.. Efsanevi ada şato Trakai.. Finlandiya’dan Estonya’ya Letonya’dan Litvanya’ya Nordik ve Baltık..  
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

ALSAS ŞARAP YOLU

Fransa'da Şarap ve Tarih
Tarih boyu paylaşılamayan Alsas ve meşhur şarap yolu.. Fransız köy mimarisinin en güzel örnekleri.. Kilometrelerce zümrüt renkli üzüm bağları.. Efsane şarap rotasında dünyanın en iyi şarapları.. Çiçeklerle bezeli renkli ahşap evler.. Masallardan sofralara uzanan Fransız lezzetleri.. Michelin yıldızlı mekanda gurme.. Antik binalar, ortaçağ pazar meydanları ve Rönesans romantizmi.. Birbirinden güzel şarap evleri.. Gün batımında Colmar kanalları.. Alsas Şarap Yolu boyunca Fransa’da şarap ve tarih..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

NORVEÇ FİYORTLARI

Doğaya Adanmış Rota (Bugüne Kadar Ki En Kapsamlı Fiyort Gezisi)
SADECE MATİLDA’DA Bergen’de dört dolu gün ve doğaya adanmış rota.. Heybetli dağlar, sarp kayalıklar, adalar, koylar ve derin vadiler boyunca uzanan İskandinav coğrafyasında bambaşka bir keşif macerası.. Rengarenk Hansa evleri, ahşap yapılar, balıkçı köyleri ve kıyı kasabaları.. Kuzey mimarisinin en güzel örnekleri ve Arktik yaşam.. Fram Müzesi ve Norveçli kaşiflerin mistik izleri.. Teknelerle iki gün boyunca soluk kesen fiyort yolculukları.. Destansı Mrydal treni.. Bugüne kadar ki en geniş kapsamlı fiyort gezisi.. 
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

ADIM ADIM SİCİLYA

Katanya'dan Palermo'ya En Baba İtalya
Yüksek tepe yamaçlarına kurulmuş ortaçağ kasabaları.. Zamanın durduğu kentler ve tablo güzelliğinde doğa manzaraları.. Barok mimari, saklı bir tarih ve samimi Akdeniz sıcaklığı.. İtalyan mafyasının öyküsü ve dünyaca ünlü “Baba” filminin çekildiği mekanlar.. Küllerinden doğan kent Katanya.. Mistik adalı Palermo.. Arşimet’in şehri Siraküza.. Etna Yanardağı ve Vahşi Sicilya.. Cefalu’nun renkleri.. Goethe’den Sophia Loren’e güzide Taormina.. Muhteşem lezzetleri, kültür ve gelenekleriyle en baba İtalya..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

PROVENCE ve FRANSIZ RİVİERASI

Lavanta Kokulu Güney Fransa (Provence Malikanelerinde Konaklama)
Güney Fransa’nın lavanta kokulu köyleri ve Fransız Rivierası.. TÜRKİYE’DEN İLK DEFA VE SADECE MATİLDA’da 17.yüzyıl Provence şatosunda konaklama.. Avignon’da papa şarapları.. Nostradamus’un izinde Saint Remy.. Van Gogh’un başak tarlaları, Cezanne’nin limon bahçeleri.. Küçük prens Monako ve Monte Carlo.. Sıra dışı güneyli Sisteron.. Gallo-Romen Sault.. Parfüm kent Grasse.. Yaşayan ortaçağ St.Paul de Vence.. Festival tadında Cannes.. Nice’den Marsilya’ya Cote d’Azur ve mor kasabalı Fransa..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

BOHEMYA

Çağlar Boyu Çekya (Tarihi Aristokrat Kalelerinde Konaklama)
TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADACE MATİLDA’DA Bohemya’nın tarihi aristokrat kalelerinde konaklama ve baştan başa Çekya.. Ortaçağ romantizmi ve şövalye odalarında geceleme.. ÖZEL İZİNLE Karlstejn şatosunun saklı mekanları.. Tarihsel taverna geceleri.. Krallar ve hanedanlar.. Kafka’nın izinde Prag.. Büyülü taş mimari Hluboka.. Kutna Hora ve Sedlec İskelet Kilisesi.. Masal şehir Cesky Krumlow.. Manastırlar, eski pazar yerleri, tacir dükkanları ve kale şehirler.. Çağla boyu Çekya ve gerçek bir ortaçağ yolculuğu.. 
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

ENDÜLÜS ve TABERNAS ÇÖLÜ

Halifelerden Krallara Mağribi İspanya (Arap Sarayında Konaklama)
Emeviler’den Kastilya Krallığı’na İspanya’da Endülüs toprakları.. Batı ve doğu sentezi yapıların en güzel örnekleri.. Akdeniz mozaiği kasabalar ve tarihi kentler.. TÜRKİYE’DEN İLK DEFA mudejar mimarisi 16.yy Arap sarayında iki gece ve Avrupa’nın tek gerçek çölü Tabernas ile en meşhur Western stüdyoları.. Endülüs’ün vahşi güzeli Ronda.. Sevilla’da flamenko Granada’da çingene geceleri.. Şövalyeler şehri Toledo.. Elhamra Sarayı ve Yüce Cennet Bahçesi.. Halifelerden krallara Endülüs ve İspanya’nın diğer yüzü..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

İSKOÇYA & İRLANDA

Britanya'da İki Cesur Yürek (Kelt Şatosunda Konaklama)
TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA’DA gerçek bir İskoç şatosunda konaklama ve dünyanın en lüks İrlanda restoranında deniz ürünleri gurmesi.. Gaydası, viskisi ve eteğiyle kendine has İskoçya ve kızıl saçlı şiveli İrlanda.. Fantastik mimariler ve nefes kesen bir doğa.. Yeşilin elli tonu.. Malikaneler, şatolar ve manastırlar.. Bitmeyen gece eğlenceleri.. İskoç barlarında malt viski İrlanda publarında bira.. Belfast ve Titanik’in doğuşu.. Bravehart film mekanları.. Gelmiş geçmiş en kaliteli İskoçya-İrlanda rotası..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

TATLI ŞÖVALYE MALTA

Mistik Akdeniz (Müzede Yemek ve Sıra Dışı Gurmeler)
Surlarla çevrili şehirler, barok kasabalar ve rengarenk balıkçı limanları.. Şövalyelerin öyküsü ve gizemli tarikat yapıları.. Ünlü ‘Game of Thrones’ dizisinin çekildiği en mistik mekanlar.. Eski Başkent Mdina Sessiz Şehir Rabat.. Mimari ve sanat hazineleriyle Valletta.. Büyük Liman ve Malta Gondolları.. UNESCO Mirası tapınaklar ve kale kentler.. Homeros’un efsane adası Kalipso’nun izinde Gozo.. Saraylar ve eski dünya dükkanları.. Her biri kendi karakterini çizen kent ve kasabalarıyla Akdeniz’in dingin cenneti Malta..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

SARDİNYA & KORSİKA

Biraz İtalya Biraz Fransa
Zümrüt yeşili sular, turkuaz koylar ve Akdeniz’in en güzel manzaraları ile Sardinya’dan Fransa’nın asi güzeli Korsika’ya birbirine komşu iki ada iki ayrı ülke.. Bakir bir doğa, büyüleyici sahiller, sempatik ada halkı, dağ kasabaları ve liman kentleri.. Napolyon’un şehri Ajaccio.. Akdeniz’in egzotik güzeli Cagliari.. İtalya’da İspanyol esintisi Alghero.. Barumini’de arkeolojik keşifler.. Esrarengiz Porto Flavia tarihi maden ocakları.. Orgosolo ve ölümsüzleşen sokak sanatı.. Kızıl Kasaba Piena ve Bosa’nın renkleri..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

TRANSİLVANYA

Gizemli Romanya (Drakula'nın Sofrasında Ortaçağ Gecesi)
Kazıklı Voyvoda toprakları.. Drakula efsanesi ve Bran Şatosu’nun sırları.. Kont Vlad’ın sofrasından günümüze ortaçağ yemekleri.. Karpatların sisli tepeleri.. En eski Rumen kültürü.. Batıl inançlar.. Yemyeşil bir tabiat ve toprak yollarda at arabalı köylüler.. Zamanın durduğu şehir: Braşov.. Bir Rönesans mabedi Peleş Kalesi.. Fagaraş ve Antik Transilvanya.. Sighişoara’da Ortaçağ’a yolculuk.. Estetik Romanyalı Sibiu.. UNESCO mirası mimariler ve kentler.. Başkent Bükreş ve Çavuşesku’nun izleri.. Baştan başa gizemli Romanya..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

BÜYÜK POLONYA

Lehistan'a Yolculuk
Küllerinden doğan ülke Polonya ve tarihi Lehistan şehirleri.. İnsanlığın kaybolduğu Nazi kampı Auschwitz.. Schindler’in filme konu fabrikası ve Yahudi gettosu.. TÜRKİYE’DEN ve SADECE MATİLDA ile Avrupa’nın en eski restoranında gurme ve ünlü sanat galerisinde Chopin konseri.. Chopin’in doğduğu kasaba Zelazowa Wola ve Polonya’daki izleri.. Cüceler kenti Wroclaw.. Krakow ve efsanevi Wieliczka Tuz Madenleri.. Adam Mickiewicz’in şehri Poznan.. Rengarenk tuğla binaları ve tarihi meydanlarıyla Lehistan’a yolculuk..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

İNGİLTERE & GALLER

Güneş Batmayan Ülke (Dokuz Yüz Yıllık Lord Kalesinde Konaklama)
Big Ben’in çan sesleriyle Londra sokaklarında adımlar.. TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’da dokuz yüz yıllık gerçek bir lord kalesinde konaklama.. Kubbeli mabet Aziz Paul Katedrali ve kraliçenin izinde Windsor Sarayı.. Sıra dışı bir rota: Canterbury’nin dokumacı evleri ve 17.yüzyıldan kalma İngiliz pubında keyifli anılar.. Shakespeare’nin kasabası Stratford Upon Avon.. Kırmızı ejderha Galler ve Cardiff.. Antik Roma’nın mistik hamamı Bath.. Stonehenge’in sırları.. Köşe bucak güneş batmayan ülke..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

MİTOLOJİK YUNANİSTAN

Antik Yunan ve Mora Yarımadası (Tarihi Tavernada Mitolojik Arp Dinletisi)
Zeus'tan Afrodit'e Olimpos tahtının efsane tanrı ve tanrıçaları.. Kutsal tapınaklar, kahinler, krallar ve kahramanlar.. Felsefenin kurucu babaları.. Mitlerin mimariye dönüştüğü antik Yunan’ın öyküsü.. TÜRKİYE’DEN İLK DEFA yüz yirmi beş yıllık tarihi tavernada SADECE MATİLDA GEZGİNLERİNE ÖZEL yemekli mitolojik arp dinletisi.. Sıra dışı bir keşif: Venedik tacirlerinin şarap pazarı Monemvasia kaya şehri.. 300 Spartalının izleri.. Rion Antirion ve Korint mavilikleri.. Atina’dan Mora yarımadasına destansı macera..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

SAKLI ARNAVUTLUK

Gizemli Avrupa
Zamanın durduğu şehirler ve sırlı bir tarih.. Eski mahalleler ve kendi adıyla Arnavut kaldırımı sokaklar.. Kaleler ve Osmanlı mirası bey konakları.. Bin pencereli beyaz şehir Berat.. Yeryüzü cenneti Ksamil.. Köprü altında Benja kaplıcaları.. SADECE MATİLDA’da ÖZEL İZİNLE komünist rejimin gizemli sığınakları ve demir perdenin öyküsü.. Geleneksel mekanda Arnavut ciğeri.. Syrie Kalter efsanesi.. İskender Bey kasabası Ergiri.. Tarihi başkent Tiran.. Butrint harabeleri.. Şaşırtıcı güzelliğiyle Avrupa’nın saklı cevheri Arnavutluk..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İLETİŞİM

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE
Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telephone:   +90 216 468 88 30
FAX:               +90 216 357 02 32
E-mail:           [email protected]

E-BÜLTEN