Yurtdışı Turlar » ORTADOĞU ve KÖRFEZ ÜLKELERİ » Körfez Ülkeleri
Tailormade
Tailormade

MASTERCHEF DUBAİ

Gurme Dubai ve Gerçek Bir MasterChef Deneyimi
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Masterchef’in dünyadaki ilk restoran konsepti MasterChef Dubai’de finalist şeflerden ödüllü akşam yemeği.. İki İtalyan şefin ilginç hikayesi ve Arap mimarisinin İtalyan mutfağıyla kucaklaştığı büyülü bir terasta meşhur su gösterisi eşliğinde başka bir yemek şöleni.. Safari araçlarıyla çölde barbekü ve geleneksel Bedevi gecesi.. Abra tekneleri ile eski Dubai.. Gökdelenler, kumsallar, okyanus suları ve tropik iklim.. İhtişamlı mimarisi ve sıra dışı tatlarıyla Masterchef Dubai..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

UMMAN SULTANLIĞI

Binbir Gece Masallar Ülkesinde (Vahibe Çölünde Bir Gece)
Sinbad efsanesinin doğduğu topraklar.. Bin bir gece masallarını andıran bir sultanlık.. Kendine has zengin bir doku ve bambaşka bir Arap kültürü.. Vadileri, kanyonları, düdenleri ve vahalarıyla büyülü bir coğrafya.. Vahibe çölünün bal rengi kumullarında gün batımı ve unutulmayacak bir gece.. Körfezin dağlı güzeli Misfat Al Abriyeen.. Köy evinde ağırlanma ve meclis odalarında kahve keyfi.. Beyaz şehir Muscat.. Ibra’dan Nizwa’ya eski şehirler antik kasabalar.. Jebel Shams dağında safariler.. Farklı bir rota farklı bir macera Umman.. 
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

BAHREYN ve DUBAİ

Manama'dan Dubai'ye Arap Yarımadası
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Basra körfezinin incisi Bahreyn ve Arap Yarımadasının gözdesi Dubai’yi bir araya getiren efsanevi bir macera.. Akıllara durgunluk veren görkemli mimarilerden ıssız çöllere uzanan sıra dışı bir coğrafya.. Eski Arap tarihinin izinde kaleler, çarşılar ve tarihi mekanlar.. Şeyh Salman bin Ahmed Al Fateh’ten çöl vadisini seyir.. Adım adım Dubai.. UNESCO mirası Bahreyn Kalesi.. Dilmun uygarlığı ve Saar antik kenti.. Kral Fahd köprüsü.. Çölün saklı cennetleri büyülü şehirleri..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İLETİŞİM

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE
Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telephone:   +90 216 468 88 30
FAX:               +90 216 357 02 32
E-mail:           info@groupmatilda.com

E-BÜLTEN