Yürüyüş Turları » YURT İÇİ YÜRÜYÜŞ TURLARI » Ege ve Akdeniz
Tailormade

BATI LİKYA

Fethiye'den Patara'ya Antik Likya Yolu
Antik Likya’nın batı yakası ve kekik kokuları arasında doğadan tarihe yürüyüş.. Ege’nin en ıssız patikaları ve en mistik köşeleri.. Eski zamanların kutsal koyu Yediburunlar.. Antik liman Kalabantia.. Gizli vadinin büyük Roma kenti Sidyma.. Babadağı’nda gün batımı.. Kelebekler Vadisi ve Faralya.. Dünyanın en güzel sahillerinden Ölüdeniz.. Hayalet Kent Kayaköy.. Patara ve Noel Baba’nın öyküsü.. Yalçın dağ yamaçlarında tarihi patikalar.. El değmemiş sahiller, gün sarısı buğday tarlaları, tarihi harabeler ve egzotik Akdeniz.. 
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

DOĞU LİKYA

Olimpos Dağı'ndan Gelidonya Burnu'na Antik Likya Yolu
Teke yarımadası boyunca uzanan Antik Likya’nın destansı yürüyüş rotası.. Dünyanın en güzel manzarasını sunan patikalarda tarihe yolculuk.. Lübnan sediri ormanları, otantik köy evleri, sessiz ve sakin dağ yolları.. Çam ağaçlarıyla kaplı tepelere tırmanış.. Issız vadileri geçiş ve Likya’nın en dağlık kesimlerinde keşif.. Chiamera’nın ebedi ateşi.. Çıralı’dan Adrasan’a saklı korsan koyları.. Masmavi sularda ve kumlu plajlarda Akdeniz keyfi.. Gelidonya deniz fenerine yolculuk.. Tanrılar tahtı Olimpos.. Adım adım Doğu Likya.. 
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

LELEG YOLU

Bodrum'un Antik Göçebeleri (Karaova Şarap Bağlarına E-Bike Deneyimi)
Ege’nin kayıp uygarlığı Lelegler’in izinde bilinmeyen Bodrum.. Troya’nın gizemli kahramanları ve Karia’nın antik göçebeleri.. Unutulmaya yüz tutmuş dağ patikalarında Bodrum’un diğer yüzü.. Adım adım Halikarnas.. Zeytin ağaçları ve mandalina bahçeleri.. Elektrikli bisikletlerle Karaova şarap bağları.. Yelkenle vira vira Bodrum.. Pedasa’dan Termera’ya tarihi kentler.. Gebe Kilise’nin sırları.. Volkanik krater ve Turgut Reis’in külleri.. Herodot’un kaleminden ve Lelegler’in gözünden alışılmışın dışında bir Bodrum..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İLETİŞİM

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE
Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telephone:   +90 216 468 88 30
FAX:               +90 216 357 02 32
E-mail:           [email protected]

E-BÜLTEN