Yurtdışı Turlar » YENİ DÜNYA AMERİKA » Kuzey Amerika ve Alaska
Tailormade
Tailormade

VAHŞİ BATI

Western Kuşağı (Kovboylar ve Kızılderili Öykücüsüyle Buluşma)
Türkiye’den ilk defa ve Sadece Matilda’da kaçırılmayacak bir vahşi batı macerası.. Unutulmaz Western filmlerin gerçek tarihi ve mekanları.. Buffalo Bill, Calamity Jane ve Vahşi Bill efsaneleri.. Ünlü Amerikalı yazar ve vahşi batı öykücüsü ile buluşma ve Kızılderili hikayeleri.. Altın madenleri, derin vadiler, vahşi nehir yakaları, kovboy çiftlikleri.. Rodeo gösterisi, chuck-wagon yemekler, Western geceleri.. vahşi batıda ata binmenin keyfi.. Yellowstone’dan Grand Teton’a Amerika vahşi batısı ve gerçek bir kovboy yolculuğu.. 
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
Tailormade

KUZEY AMERİKA KANYONLAR VADİSİ

Taşların Sanata Dönüştüğü Saklı Amerika
Türkiye’den ilk kez ve Sadece Matilda’da Kuzey Amerika Kanyonlar Vadisi.. Arizona’dan Utah’a, Colorado’dan Nevada’ya Amerika’nın gizli cennetleri.. Taşların renklerle dansı.. Çöl Kasabası Sedona ve Kızıl Kayalıklar.. Hollywood’un yol kenarı motelleri ve western filmlerinin ünlü platosu Goulding’in Kulübesi’nde yemek keyfi.. Nefes kesen rota: Antilop Kanyonu.. Anıtlar Vadisi’ne (Monument Valley) jeep safari.. Büyük Kanyon’da gün doğumu.. Bryce peribacaları.. Los Angeles’tan Las Vegas’a ikon şehirler ve kasabalar..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

BENİM ADIM ALASKA

Alaska Milli Parkları (Cam Kubbeli Vahşi Yaşam Treniyle Yolculuk)
Alaska Buzulları ve Kenai Fiyortları boyunca tekne turuyla Katil (Orca) ve Kambur (Humpback) Balina gözlemleri.. Denali Milli Parkı ve Vahşi Tundra Safarisi.. Seward kıyıları.. Cam kubbeli Alaska Vahşi Yaşam Ekspresi treni ile Talkeetna.. Dağ kulübesinin mistik mekanında akşam yemeği ve Alaska Tiyatrosu.. Issız ormanlar ve yerel kabileler.. Jet botlar ile nehir safarileri.. Bozulmamış otantik köyler.. Şamanik inançlar ve Alaska Kızılderilileri.. Kahverengi ayılardan kel kartallara Alaska yaban hayatı ve kültürü..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

KANADA KAYALIKLARI

Cam Kubbeli Rocky Dağları Treniyle Trans-Kanada
Yeryüzünün en ihtişamlı dağ sıralarından Kanada Kayalıkları ve dünyanın en epik tren yolculuklarından Rocky Dağları treniyle Trans-Kanada.. Çar ormanlarıyla çevrili Louise Gölü’nün zümrüt sularında kano safarisi.. Alberta’dan İngiliz Kolumbiyası’na pastoral yolculuk.. Kanyonlar arası nefes kesen spiral tüneller.. Banf milli parkı ve vahşi yaşam.. At üstünde sülfür dağı serüveni.. Baş döndüren buzul zirveleri.. Yaban çiçeklerinin sardığı patikalar.. Capilano asma köprüsünde adımlar.. Trans-Kanada ve destansı bir keşif..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade

BİR ZAMANLAR AMERİKA

Nostaljik Doğu Amerika (Broadway'de Müzikal ve Amişlerle Buluşma)
İhtişamlı gökdelenler, sanat müzeleri, göz alıcı Broadway ışıkları, romantik Brooklyn, uyumayan şehir New York ve hayaller ülkesi Amerika.. Efsanevi Empire States binası.. Matilda ile sıra dışı bir rota: Central Park’ta VIP fayton gezisi ve film setlerinden kareleri aratmayacak foto safari heyecanı.. İlk başkent Philadelphia.. New Jersey’de tarihi izler.. Washington ve Beyaz Saray.. Broadway’de müzikal keyfi.. Amişler’in dünyasına yolculuk.. Adım adım Metropolitan Müzesi.. Tüm simge yapılarıyla nostaljik Doğu Amerika yakası..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İLETİŞİM

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE
Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telephone:   +90 216 468 88 30
FAX:               +90 216 357 02 32
E-mail:           info@groupmatilda.com

E-BÜLTEN