TÜM EKSTRA TURLAR DAHİL

Tüm ekstra turlar, gurme yemekler, müze girişleri ve tur iptal sigortaları dahi fiyatlarımıza dahil.

EN FAZLA 18 KİŞİ

Turlarımız deneyimli gezginlerimiz için en üst seviye hizmeti sunabilmek adına en fazla 18 kişi.

TÜRKİYE'DEN İLK KEZ

Türkiye'nin en çeşitli yurt dışı turuna sahip tek tur şirketi ve Türkiye'den ilk kez düzenlenen geziler.
Tailormade

YEDİ KITADA MATİLDA

TÜRKİYE'DEN İLK DEFA gerçekleştirilecek sıra dışı rotaları, özel izinli etkinlikleri ve ömrümüzde bir defa yaşanacak deneyimleri siz değerli gezginlerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Avrupa'nın saklı köşeleri, Amerika vahşi batısı, Ernesto Guevara ile Küba'da motosiklet yolculuğu, vintage uçaklar ile Kenya semalarında Afrika savanası, Cezayir Sahrası'nda gerçek bir deve kervanı, at üstünde Orta Asya, Sibirya ormanlarında ıssız bir hafta, Uzakdoğu'nun mistik tapınaklarında bilgelerle konaklama bunlardan sadece birkaçı.

Serüvenimiz sınır tanımadan devam ediyor. Yalnız Türkiye'den değil dünya genelinde örneği bulunmayan rotaları da SADECE MATİLDA'da sizlere sunuyoruz. Viktor Hugo'nun izinde Fransa'yı, Hemingway'in İspanyası'nı keşfediyoruz. Mozart'ın Prag günlerinin izini sürüyor, İtalya'nın dağ köylerine uzanıyoruz. Tarihi bir manastırda, yel değirmeninde ya da bir dük sarayında konaklıyor, Ortaçağ şatosunda kraliyet aşçısı elinden gurme lezzetleri tadıyor, ziyarete kapalı mekanları özel izinlerle görüyoruz. Köşe Bucak İstanbul gezilerimizle de İstanbul'a bambaşka bir gözle bakıyor, yurtiçi turlarımızla Anadolu'yu yeniden keşfediyoruz.

Siz değerli seyahat tutkunlarını bu deneyimleri paylaşmaya, bu heyecana ortak olmaya, dünyayı belgesel tadında tanımaya ve keşfetmeye davet ediyoruz..

AYRICALIKLARIMIZ ve GEZİLERİMİZDEN

Tüm ekstra turlar ve müze girişleri fiyatlarımıza dâhil. Gezilerimiz en fazla 16 - 20 kişi aralığında düzenleniyor. Özel seyahat sağlık sigortası ve yurtdışı çıkış harçları gibi ekstra sunulan servisler de ücretlerimize dâhil. Turlarımızda bahşiş toplanmıyor. Mücbir sebeplerle doğabilecek her türlü gezi iptalini turun hareket edeceği son güne hatta saate kadar tanıyor ve fiyatlarımıza dâhil olan poliçe kapsamında tur ücretinizi iade ediyoruz. Mesleğini gezi aşkıyla sürdüren rehber kadromuz ihtisasını arkeolojiden sanat tarihine müzikten edebiyata birçok farklı alanda tamamlamış uzmanlardan oluşuyor.

BİZLER İZ BIRAKMAYA HAZIRIZ!
SİZLER DÜŞLERİNİZİ ERTELEMEYİN..

  • Tailormade
  • Tailormade
  • Tailormade
  • Tailormade
  • Tailormade
  • Tailormade
  • Tailormade
İLETİŞİM

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE
Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telephone:   +90 216 468 88 30
FAX:               +90 216 357 02 32
E-mail:           [email protected]a.com

E-BÜLTEN

Web Tasarım